Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Sobota, 29 kwietnia 2017 r.
Imieniny obchodzą: Rita, Donata, Robert, Roberta, Bogusław, Hugon, Piotr

TKS Tomasovia

IV liga 2016/2017, grupa: lubelska

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chełmianka Chełm 24 63 20 3 1 69-13
2.  Górnik II Łęczna 24 59 19 2 3 61-27
3.  Hetman Zamość 24 52 16 4 4 58-21
4.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 50 15 5 4 61-25
5.  Stal Kraśnik 24 49 15 4 5 57-30
6.  Kryształ Werbkowice 24 44 14 2 8 41-25
7.  Lewart Lubartów 24 40 11 7 6 39-28
8.  Włodawianka Włodawa 24 32 10 2 12 47-45
9.  Łada 1945 Biłgoraj 24 32 10 2 12 32-42
10.  Powiślak Końskowola 24 31 9 4 11 32-40
11.  Kłos Chełm 24 28 8 4 12 23-38
12.  Lublinianka Lublin 24 26 6 8 10 36-34
13.  Polesie Kock 24 23 6 5 13 46-60
14.  Unia Hrubieszów 24 23 6 5 13 21-37
15.  Victoria Żmudź 24 21 5 6 13 29-48
16.  POM Iskra Piotrowice 24 19 5 4 15 26-53
17.  Lutnia Piszczac 24 15 3 6 15 16-49
18.  LKS Milanów 24 3 0 3 21 18-97

 

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia    
Chełmianka Chełm 2-1 Polesie Kock
Victoria Żmudź 0-2 Hetman Zamość
Unia Hrubieszów 2-2 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Kłos Chełm
Stal Kraśnik 6-1 Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola 2-2 Lublinianka Lublin
POM Iskra Piotrowice 0-1 Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa 5-1 LKS Milanów
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Lutnia Piszczac
Kolejka 2 - 10 sierpnia    
Polesie Kock 3-3 Lutnia Piszczac
LKS Milanów 0-0 Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów 2-0 Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin 1-1 POM Iskra Piotrowice
Kryształ Werbkowice 0-1 Powiślak Końskowola
Kłos Chełm 0-2 Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna 0-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Zamość 3-1 Unia Hrubieszów
Chełmianka Chełm 2-2 Victoria Żmudź
Kolejka 3 - 13-14 sierpnia    
Victoria Żmudź 4-1 Polesie Kock
Unia Hrubieszów 0-3 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Hetman Zamość
Stal Kraśnik 2-1 Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola 1-0 Kłos Chełm
POM Iskra Piotrowice 0-0 Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa 3-0 Lublinianka Lublin
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Lewart Lubartów
Lutnia Piszczac 2-1 LKS Milanów
Kolejka 4 - 20-21 sierpnia    
Polesie Kock 6-2 LKS Milanów
Lewart Lubartów 1-1 Lutnia Piszczac
Lublinianka Lublin 2-1 Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice 1-2 Włodawianka Włodawa
Kłos Chełm 1-0 POM Iskra Piotrowice
Górnik II Łęczna 3-2 Powiślak Końskowola
Hetman Zamość 1-1 Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm 5-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Victoria Żmudź 0-0 Unia Hrubieszów
Kolejka 5 - 27-28 sierpnia    
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Victoria Żmudź
Stal Kraśnik 1-2 Chełmianka Chełm
Powiślak Końskowola 0-2 Hetman Zamość
POM Iskra Piotrowice 1-6 Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa 1-2 Kłos Chełm
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Kryształ Werbkowice
Lutnia Piszczac 0-0 Lublinianka Lublin
LKS Milanów 1-2 Lewart Lubartów
Polesie Kock 3-1 Unia Hrubieszów
Kolejka 6 - 31 sierpnia    
Polesie Kock 1-3 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 4-0 LKS Milanów
Kryształ Werbkowice 6-0 Lutnia Piszczac
Kłos Chełm 0-2 Łada 1945 Biłgoraj
Górnik II Łęczna 3-1 Włodawianka Włodawa
Hetman Zamość 3-0 POM Iskra Piotrowice
Chełmianka Chełm 5-1 Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź 0-2 Stal Kraśnik
Unia Hrubieszów 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 7 - 3-4 września    
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Polesie Kock
Stal Kraśnik 1-0 Unia Hrubieszów
Powiślak Końskowola 1-0 Victoria Żmudź
POM Iskra Piotrowice 0-1 Chełmianka Chełm
Włodawianka Włodawa 1-5 Hetman Zamość
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Górnik II Łęczna
Lutnia Piszczac 1-1 Kłos Chełm
LKS Milanów 1-4 Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów 1-3 Lublinianka Lublin
Kolejka 8 - 10-11 września    
Polesie Kock 2-1 Lublinianka Lublin
Kryształ Werbkowice 2-1 Lewart Lubartów
Kłos Chełm 1-0 LKS Milanów
Górnik II Łęczna 3-0 Lutnia Piszczac
Hetman Zamość 3-0 Łada 1945 Biłgoraj
Chełmianka Chełm 2-1 Włodawianka Włodawa
Victoria Żmudź 2-0 POM Iskra Piotrowice
Unia Hrubieszów 1-2 Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Kraśnik
Kolejka 9 - 17-18 września    
Stal Kraśnik 7-2 Polesie Kock
Powiślak Końskowola 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
POM Iskra Piotrowice 2-1 Unia Hrubieszów
Włodawianka Włodawa 1-3 Victoria Żmudź
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Chełmianka Chełm
Lutnia Piszczac 0-2 Hetman Zamość
LKS Milanów 1-2 Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów 3-0 Kłos Chełm
Lublinianka Lublin 0-1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 10 - 24-25 września    
Polesie Kock 0-1 Kryształ Werbkowice
Kłos Chełm 1-3 Lublinianka Lublin
Górnik II Łęczna 1-0 Lewart Lubartów
Hetman Zamość 5-0 LKS Milanów
Chełmianka Chełm 7-1 Lutnia Piszczac
Victoria Żmudź 2-3 Łada 1945 Biłgoraj
Unia Hrubieszów 0-2 Włodawianka Włodawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 POM Iskra Piotrowice
Stal Kraśnik 5-2 Powiślak Końskowola
Kolejka 11 - 1-2 października    
Powiślak Końskowola 4-0 Polesie Kock
POM Iskra Piotrowice 0-2 Stal Kraśnik
Włodawianka Włodawa 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Unia Hrubieszów
Lutnia Piszczac 1-3 Victoria Żmudź
LKS Milanów 0-8 Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów 2-2 Hetman Zamość
Lublinianka Lublin 0-2 Górnik II Łęczna
Kryształ Werbkowice 3-0 Kłos Chełm
Kolejka 12 - 8-9 października    
Polesie Kock 3-3 Kłos Chełm
Górnik II Łęczna 1-1 Kryształ Werbkowice
Hetman Zamość 3-1 Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm 3-0 Lewart Lubartów
Victoria Żmudź 2-2 LKS Milanów
Unia Hrubieszów 0-1 Lutnia Piszczac
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Łada 1945 Biłgoraj
Stal Kraśnik 3-1 Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola 2-0 POM Iskra Piotrowice
Kolejka 13 - 15-16 października    
POM Iskra Piotrowice 3-4 Polesie Kock
Włodawianka Włodawa 3-2 Powiślak Końskowola
Łada 1945 Biłgoraj 2-5 Stal Kraśnik
Lutnia Piszczac 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
LKS Milanów 1-3 Unia Hrubieszów
Lewart Lubartów 1-0 Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin 0-3 Chełmianka Chełm
Kryształ Werbkowice 2-1 Hetman Zamość
Kłos Chełm 1-2 Górnik II Łęczna
Kolejka 14 - 22-23 października    
Polesie Kock 2-3 Górnik II Łęczna
Hetman Zamość 5-0 Kłos Chełm
Chełmianka Chełm 3-0 Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź 1-4 Lublinianka Lublin
Unia Hrubieszów 2-1 Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8-1 LKS Milanów
Stal Kraśnik 3-1 Lutnia Piszczac
Powiślak Końskowola 3-2 Łada 1945 Biłgoraj
POM Iskra Piotrowice 2-1 Włodawianka Włodawa
Kolejka 15 - 29-30 października    
Włodawianka Włodawa 3-2 Polesie Kock
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 POM Iskra Piotrowice
Lutnia Piszczac 0-0 Powiślak Końskowola
LKS Milanów 0-3 Stal Kraśnik
Lewart Lubartów 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 1-2 Unia Hrubieszów
Kryształ Werbkowice 2-1 Victoria Żmudź
Kłos Chełm 0-2 Chełmianka Chełm
Górnik II Łęczna 0-1 Hetman Zamość
Kolejka 16 - 5-6 listopada    
Polesie Kock 0-5 Hetman Zamość
Chełmianka Chełm 1-2 Górnik II Łęczna
Victoria Żmudź 2-2 Kłos Chełm
Unia Hrubieszów 0-1 Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik 3-4 Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola 4-4 LKS Milanów
POM Iskra Piotrowice 3-0 Lutnia Piszczac
Włodawianka Włodawa 5-1 Łada 1945 Biłgoraj
Kolejka 17 - 12-13 listopada    
Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Polesie Kock
Lutnia Piszczac 0-2 Włodawianka Włodawa
LKS Milanów 2-3 POM Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów 1-0 Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin 0-0 Stal Kraśnik
Kryształ Werbkowice 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm 2-0 Unia Hrubieszów
Górnik II Łęczna 7-0 Victoria Żmudź
Hetman Zamość 0-4 Chełmianka Chełm
Kolejka 18 - 11-12 marca    
Polesie Kock - Chełmianka Chełm
Hetman Zamość 2-1 Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna 2-0 Unia Hrubieszów
Kłos Chełm 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice 3-0 Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin 1-2 Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów 3-0 POM Iskra Piotrowice
LKS Milanów 1-6 Włodawianka Włodawa
Lutnia Piszczac 1-2 Łada 1945 Biłgoraj
Kolejka 19 - 18-19 marca    
Lutnia Piszczac 0-2 Polesie Kock
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 LKS Milanów
Włodawianka Włodawa 4-4 Lewart Lubartów
POM Iskra Piotrowice 2-2 Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola 1-0 Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik 3-2 Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Górnik II Łęczna
Unia Hrubieszów 0-0 Hetman Zamość
Victoria Żmudź 0-1 Chełmianka Chełm
Kolejka 20 - 25-26 marca    
Polesie Kock 1-1 Victoria Żmudź
Chełmianka Chełm 5-0 Unia Hrubieszów
Hetman Zamość 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna 5-2 Stal Kraśnik
Kłos Chełm 0-0 Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice 2-0 POM Iskra Piotrowice
Lublinianka Lublin 0-0 Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów 0-2 Łada 1945 Biłgoraj
LKS Milanów 0-2 Lutnia Piszczac
Kolejka 21 - 1-2 kwietnia    
LKS Milanów 0-4 Polesie Kock
Lutnia Piszczac 0-1 Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Lublinianka Lublin
Włodawianka Włodawa 2-0 Kryształ Werbkowice
POM Iskra Piotrowice 3-1 Kłos Chełm
Powiślak Końskowola 1-2 Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik 2-1 Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Chełmianka Chełm
Unia Hrubieszów 3-0 Victoria Żmudź
Kolejka 22 - 8-9 kwietnia    
Unia Hrubieszów 2-1 Polesie Kock
Victoria Żmudź 1-5 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm 0-0 Stal Kraśnik
Hetman Zamość 2-0 Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna 6-1 POM Iskra Piotrowice
Kłos Chełm 1-0 Włodawianka Włodawa
Kryształ Werbkowice 2-0 Łada 1945 Biłgoraj
Lublinianka Lublin 1-1 Lutnia Piszczac
Lewart Lubartów 5-0 LKS Milanów
Kolejka 23 - 15 kwietnia    
Lewart Lubartów 2-2 Polesie Kock
LKS Milanów 0-7 Lublinianka Lublin
Lutnia Piszczac 0-2 Kryształ Werbkowice
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa 1-3 Górnik II Łęczna
POM Iskra Piotrowice 1-1 Hetman Zamość
Powiślak Końskowola 0-1 Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik 4-1 Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-0 Unia Hrubieszów
Kolejka 24 - 22-23 kwietnia    
Polesie Kock 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Hrubieszów 0-0 Stal Kraśnik
Victoria Żmudź 2-0 Powiślak Końskowola
Chełmianka Chełm 4-2 POM Iskra Piotrowice
Hetman Zamość 5-1 Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna 1-0 Łada 1945 Biłgoraj
Kłos Chełm 1-0 Lutnia Piszczac
Kryształ Werbkowice 6-0 LKS Milanów
Lublinianka Lublin 1-1 Lewart Lubartów
Kolejka 25 - 29-30 kwietnia    
Lublinianka Lublin - Polesie Kock
Lewart Lubartów - Kryształ Werbkowice
LKS Milanów - Kłos Chełm
Lutnia Piszczac - Górnik II Łęczna
Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość
Włodawianka Włodawa - Chełmianka Chełm
POM Iskra Piotrowice - Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola - Unia Hrubieszów
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 26 - 3 maja    
Polesie Kock - Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Powiślak Końskowola
Unia Hrubieszów - POM Iskra Piotrowice
Victoria Żmudź - Włodawianka Włodawa
Chełmianka Chełm - Łada 1945 Biłgoraj
Hetman Zamość - Lutnia Piszczac
Górnik II Łęczna - LKS Milanów
Kłos Chełm - Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice - Lublinianka Lublin
Kolejka 27 - 6-7 maja    
Kryształ Werbkowice - Polesie Kock
Lublinianka Lublin - Kłos Chełm
Lewart Lubartów - Górnik II Łęczna
LKS Milanów - Hetman Zamość
Lutnia Piszczac - Chełmianka Chełm
Łada 1945 Biłgoraj - Victoria Żmudź
Włodawianka Włodawa - Unia Hrubieszów
POM Iskra Piotrowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola - Stal Kraśnik
Kolejka 28 - 13-14 maja    
Polesie Kock - Powiślak Końskowola
Stal Kraśnik - POM Iskra Piotrowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Włodawianka Włodawa
Unia Hrubieszów - Łada 1945 Biłgoraj
Victoria Żmudź - Lutnia Piszczac
Chełmianka Chełm - LKS Milanów
Hetman Zamość - Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna - Lublinianka Lublin
Kłos Chełm - Kryształ Werbkowice
Kolejka 29 - 20-21 maja    
Kłos Chełm - Polesie Kock
Kryształ Werbkowice - Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin - Hetman Zamość
Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm
LKS Milanów - Victoria Żmudź
Lutnia Piszczac - Unia Hrubieszów
Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Włodawianka Włodawa - Stal Kraśnik
POM Iskra Piotrowice - Powiślak Końskowola
Kolejka 30 - 27-28 maja    
Polesie Kock - POM Iskra Piotrowice
Powiślak Końskowola - Włodawianka Włodawa
Stal Kraśnik - Łada 1945 Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lutnia Piszczac
Unia Hrubieszów - LKS Milanów
Victoria Żmudź - Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin
Hetman Zamość - Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna - Kłos Chełm
Kolejka 31 - 31 maja    
Górnik II Łęczna - Polesie Kock
Kłos Chełm - Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice - Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin - Victoria Żmudź
Lewart Lubartów - Unia Hrubieszów
LKS Milanów - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lutnia Piszczac - Stal Kraśnik
Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola
Włodawianka Włodawa - POM Iskra Piotrowice
Kolejka 32 - 3-4 czerwca    
Polesie Kock - Włodawianka Włodawa
POM Iskra Piotrowice - Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac
Stal Kraśnik - LKS Milanów
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów - Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź - Kryształ Werbkowice
Chełmianka Chełm - Kłos Chełm
Hetman Zamość - Górnik II Łęczna
Kolejka 33 - 10 czerwca    
Hetman Zamość - Polesie Kock
Górnik II Łęczna - Chełmianka Chełm
Kłos Chełm - Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice - Unia Hrubieszów
Lublinianka Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów - Stal Kraśnik
LKS Milanów - Powiślak Końskowola
Lutnia Piszczac - POM Iskra Piotrowice
Łada 1945 Biłgoraj - Włodawianka Włodawa
Kolejka 34 - 17 czerwca    
Polesie Kock - Łada 1945 Biłgoraj
Włodawianka Włodawa - Lutnia Piszczac
POM Iskra Piotrowice - LKS Milanów
Powiślak Końskowola - Lewart Lubartów
Stal Kraśnik - Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kryształ Werbkowice
Unia Hrubieszów - Kłos Chełm
Victoria Żmudź - Górnik II Łęczna
Chełmianka Chełm - Hetman Zamość

Informacje za: www.90minut.pl

Wersja do druku Generuj PDF
---