Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
Wtorek
11°
 
Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisława, Zdzisław, Alicja, Sebastian

TKS Tomasovia

IV liga 2019/2020, grupa: lubelska

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lewart Lubartów 16 38 12 2 2 39-11
2.  Włodawianka Włodawa 16 36 12 0 4 36-19
3.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 33 10 3 3 32-16
4.  Huragan Międzyrzec Podlaski 16 33 10 3 3 46-15
5.  Granit Bychawa 16 27 7 6 3 27-15
6.  Powiślak Końskowola 15 27 8 3 4 24-17
7.  Lublinianka Lublin 16 23 7 2 7 22-28
8.  Łada 1945 Biłgoraj 16 21 5 6 5 22-20
9.  Kryształ Werbkowice 16 19 5 4 7 22-25
10.  Orlęta Łuków 16 18 5 3 8 19-39
11.  Sparta Rejowiec Fabryczny 15 18 4 6 5 15-22
12.  Victoria Żmudź 16 18 5 3 8 20-30
13.  Unia Hrubieszów 16 16 5 1 10 23-34
14.  Kłos Gmina Chełm 16 11 3 2 11 20-28
15.  Huczwa Tyszowce 16 10 3 1 12 28-61
16.  Górnik II Łęczna 16 10 3 1 12 19-34

Kolejka 1 - 15 sierpnia
Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin 0-0 Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Kłos Gmina Chełm
Unia Hrubieszów 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski
Powiślak Końskowola 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Łuków 4-2 Włodawianka Włodawa
Huczwa Tyszowce 1-3 Lewart Lubartów
Granit Bychawa 3-1 Górnik II Łęczna


Kolejka 2 - 17-18 sierpnia
Victoria Żmudź 1-3 Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa 8-3 Huczwa Tyszowce
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Powiślak Końskowola
Kłos Gmina Chełm 2-3 Unia Hrubieszów
Kryształ Werbkowice 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Granit Bychawa 3-0 Lublinianka Lublin
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Górnik II Łęczna


Kolejka 3 - 24-25 sierpnia
Górnik II Łęczna 2-3 Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin 0-1 Łada 1945 Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Granit Bychawa
Unia Hrubieszów 0-1 Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola 1-0 Kłos Gmina Chełm
Orlęta Łuków 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Huczwa Tyszowce 3-3 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lewart Lubartów 3-1 Włodawianka Włodawa


Kolejka 4 - 28 sierpnia
Victoria Żmudź 0-2 Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Lewart Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski 7-0 Huczwa Tyszowce
Kłos Gmina Chełm 2-0 Orlęta Łuków
Kryształ Werbkowice 0-0 Powiślak Końskowola
Granit Bychawa 2-1 Unia Hrubieszów
Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna 0-2 Lublinianka Lublin


Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września
Lublinianka Lublin 1-0 Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Górnik II Łęczna
Unia Hrubieszów 3-0 Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola 0-0 Granit Bychawa
Orlęta Łuków 2-1 Kryształ Werbkowice
Huczwa Tyszowce 3-2 Kłos Gmina Chełm
Lewart Lubartów 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Włodawianka Włodawa 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny


Kolejka 6 - 7-8 września
Victoria Żmudź 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-2 Włodawianka Włodawa
Kłos Gmina Chełm 0-1 Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice 2-4 Huczwa Tyszowce
Granit Bychawa 3-0 Orlęta Łuków
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna 7-1 Unia Hrubieszów
Lublinianka Lublin 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski


Kolejka 7 - 14-15 września
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Victoria Żmudź
Unia Hrubieszów 3-4 Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola 0-1 Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków 0-0 Łada 1945 Biłgoraj
Huczwa Tyszowce 1-4 Granit Bychawa
Lewart Lubartów 2-0 Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa 2-1 Kłos Gmina Chełm
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski


Kolejka 8 - 21-22 września
Victoria Żmudź 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Kłos Gmina Chełm 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Kryształ Werbkowice 0-1 Włodawianka Włodawa
Granit Bychawa 0-2 Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 Huczwa Tyszowce
Górnik II Łęczna 0-1 Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin 3-1 Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Unia Hrubieszów


Kolejka 9 - 28-29 września
Unia Hrubieszów 0-1 Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 2-3 Lublinianka Lublin
Huczwa Tyszowce 7-2 Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów 0-0 Łada 1945 Biłgoraj
Włodawianka Włodawa 0-2 Granit Bychawa
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Kryształ Werbkowice
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-1 Kłos Gmina Chełm


Kolejka 10 - 5-6 października
Victoria Żmudź 3-2 Kłos Gmina Chełm
Kryształ Werbkowice 1-5 Huragan Międzyrzec Podlaski
Granit Bychawa 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna 1-4 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 3-1 Huczwa Tyszowce
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 Orlęta Łuków
Unia Hrubieszów 1-1 Powiślak Końskowola


Kolejka 11 - 12-13 października
Powiślak Końskowola 5-0 Victoria Żmudź
Orlęta Łuków 1-2 Unia Hrubieszów
Huczwa Tyszowce 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów 3-0 Lublinianka Lublin
Włodawianka Włodawa 2-1 Górnik II Łęczna
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-4 Łada 1945 Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Granit Bychawa
Kłos Gmina Chełm 0-1 Kryształ Werbkowice


Kolejka 12 - 19-20 października
Victoria Żmudź 1-4 Kryształ Werbkowice
Granit Bychawa 2-2 Kłos Gmina Chełm
Łada 1945 Biłgoraj 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik II Łęczna 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lublinianka Lublin 1-2 Włodawianka Włodawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów 2-0 Huczwa Tyszowce
Powiślak Końskowola 2-0 Orlęta Łuków


Kolejka 13 - 26-27 października
Orlęta Łuków 4-2 Victoria Żmudź
Huczwa Tyszowce 2-5 Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów 3-1 Unia Hrubieszów
Włodawianka Włodawa 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-0 Górnik II Łęczna
Kłos Gmina Chełm 1-1 Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice 1-1 Granit Bychawa


Kolejka 14 - 2-3 listopada
Victoria Żmudź 2-2 Granit Bychawa
Łada 1945 Biłgoraj 2-2 Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna 0-2 Kłos Gmina Chełm
Lublinianka Lublin 0-5 Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Hrubieszów 1-2 Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola 3-2 Lewart Lubartów
Orlęta Łuków 2-1 Huczwa Tyszowce


Kolejka 15 - 9-10 listopada
Huczwa Tyszowce 1-4 Victoria Żmudź
Lewart Lubartów 5-0 Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa 2-0 Powiślak Końskowola
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-3 Unia Hrubieszów
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Gmina Chełm 0-2 Lublinianka Lublin
Kryształ Werbkowice 2-0 Górnik II Łęczna
Granit Bychawa 1-1 Łada 1945 Biłgoraj


Kolejka 16 - 16-17 listopada
Górnik II Łęczna 0-0 Granit Bychawa
Victoria Żmudź 1-1 Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice 5-2 Lublinianka Lublin
Kłos Gmina Chełm 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-2 Unia Hrubieszów
Sparta Rejowiec Fabryczny - Powiślak Końskowola
Włodawianka Włodawa 7-0 Orlęta Łuków
Lewart Lubartów 5-0 Huczwa Tyszowce


Wyniki za: www.90minut.pl

Wersja do druku Generuj PDF
---