Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
18° 10°
Wtorek
20° 10°
 
Poniedziałek, 13 lipca 2020 r.
Imieniny obchodzą: Ernest, Małgorzata, Daniela, Kinga, Sara, Andrzej, Irwina

Człowiek wolny od nałogów

09.06.2020

Rozstrzygnięcie konkursu „Człowiek wolny od nałogów” 2020

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny i multimedialny pt. „Człowiek wolny od nałogów” został rozstrzygnięty. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o szkodliwości środków psychotropowych zmieniających nastrój jak również kształtowanie odpowiedniej postawy wobec własnego zdrowia oraz zdrowia rodziny. Do Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim – organizatora konkursu, wpłynęło 70 ciekawych prac z 5 tomaszowskich szkół: Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Szkoły Podstawowej Nr 3 im. dra Janusza Petera, I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego, Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. Macieja Rataja oraz Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody, które ufundowało Miasto Tomaszów Lubelski oraz Powiat Tomaszowski.

Lista zwycięzców:

W konkursie multimedialnym

w kategorii KLASY VI-VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I miejsce – Michał Korkosz Szkoła Podstawowa Nr 2
II miejsce – Hanna Stefanik Szkoła Podstawowa Nr 2
III miejsce – Maksymilian Joniec Szkoła Podstawowa Nr 3

Wyróżnienia:

– Kinga Kowalska Szkoła Podstawowa Nr 3
– Martyna Kozieł Szkoła Podstawowa Nr 2

w kategorii SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce - Kinga Gwiazdowska I Liceum Ogólnokształcące
II miejsce – Julia Dmitroca I Liceum Ogólnokształcące
III miejsce – Wiktoria Rawska I Liceum Ogólnokształcące
III miejsce – Konrad Bielecki Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych

Wyróżnienia:

– Jakub Sokalski I Liceum Ogólnokształcące
– Zuzanna Wenc I Liceum Ogólnokształcące

 

W konkursie plastycznym

w kategorii KLASY I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I miejsce - Zofia Mojsym Szkoła Podstawowa Nr 2
II miejsce - Amelia Grabek Szkoła Podstawowa Nr 3
III miejsce - Wiktoria Właszyn Szkoła Podstawowa Nr 3

Wyróżnienia:

- Mateusz Pitura Szkoła Podstawowa Nr 3
- Weronika Pitura Szkoła Podstawowa Nr 3

w kategorii KLASY IV-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I miejsce - Szymon Ziejewski Szkoła Podstawowa Nr 3
II miejsce - Magdalena Kołtun Szkoła Podstawowa Nr 2
III miejsce - Szymon Machlarz Szkoła Podstawowa Nr 2

Wyróżnienia:

- Julia Mrozik Szkoła Podstawowa Nr 3
- Aleksy Grabek Szkoła Podstawowa Nr 3

w kategorii KLAS VII-VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I miejsce - Wiktoria Budzaj Szkoła Podstawowa Nr 2
II miejsce - Bartosz Flondro Szkoła Podstawowa Nr 2
III miejsce - Aleksandra Oleś Szkoła Podstawowa Nr 2

w kategorii SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH:

I miejsce - Norbert Łukasik Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych
II miejsce - Julia Sagan I Liceum Ogólnokształcące
III miejsce – Dawid Kurczyński I Liceum Ogólnokształcące

Wyróżnienie:

- Daniela Mieszczakowska Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych

NAGRODZONE PRACE

Wersja do druku Generuj PDF
---