Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
 
Niedziela, 14 sierpnia 2022 r.
Imieniny obchodzą: Alfred, Euzebiusz, Maksymilian, Selma

Paczka Marzeń

20.12.2021

Paczka Marzeń

W dniu 17 grudnia 2021 r. w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim odbył się IX finał mikołajkowej akcji charytatywnej pod hasłem „Paczka Marzeń”, zorganizowanej przez I LO im. Bartosza Głowackiego, Rejonowy Oddział PCK w Tomaszowie oraz Fundację Społeczno-Gospodarczą „Oscar”

W spotkaniu, obok grupy dzieci z Tomaszowa i Powiatu Tomaszowskiego jako beneficjentów akcji, wzięli udział fundatorzy prezentów: reprezentująca Urząd Miasta Tomaszowa wiceburmistrz Renata Miziuk, wicestarosta Jarosław Korzeń reprezentujący Starostwo Powiatowe, przedstawiciele Urzędu Miasta w Łaszczowie, Urzędu Gminy Jarczów, Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, TDK, Inspektoratu ZUS w Tomaszowie, Fundacji Społeczno-Gospodarczej „OSCAR”, grono pedagogiczne, uczniowie i pracownicy administracji I LO w Tomaszowie oraz uczniowie II LO im. gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie.

 Po oficjalnych wystąpieniach dyrektora LO i wicestarosty pomysłodawca i koordynator akcji paczka marzeń Dorota Stawarska przedstawiła założenia akcji, organizację i przebieg oraz organizatorów.

 Dzięki wspólnym wysiłkom szkoły we współpracy z oddziałem rejonowym PCK i fundatorami w bieżącym roku udało się przygotować 48 paczek.

 Nie trzeba dodawać ile radości sprawiło to obdarowanym, tym bardziej, że zawartość paczek i znajdujące się tam prezenty były zgodne z marzeniami ujętymi w treści listów do świętego Mikołaja.

 Podziękowania wraz z życzeniami świątecznymi i noworocznymi złożone przez organizatorów na ręce fundatorów stanowiły zakończenie IX finału Akcji Charytatywnej „Paczka Marzeń”.

Wersja do druku Generuj PDF
---