Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
18°
Niedziela
18°
 
Sobota, 19 września 2020 r.
Imieniny obchodzą: January, Konstancja, Teodor, Leopold

Mistrzostwa Polski Młodzików - 27-29.02.2020

04.03.2020

Mistrzostwa Polski Młodzików – Wołosate - 27-29.02.2020

Po historycznych sukcesach na OOM Śląsk 2020, gdzie juniorzy z Tomaszowa Lubelskiego wygrywają zdecydowanie klasyfikację klubową, zdobywając 7 medali, przyszedł czas na młodzików. W najważniejszych zawodach sezonu dla tej kategorii wiekowej Mistrzostwach Polski Młodzików, które kilkakrotnie przenoszone ostatecznie odbyły się w dniach 27-29.02.2020 na trasach zastępczych w Wołosate / Bieszczady/ zawodnicy MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski wygrywają klasyfikacje klubową / 785 pkt przed MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 623 pkt i UKS Regle Kościelisko 607 pkt/ i zdobywają łącznie 8 medali. Indywidualnie medale zdobywają Szymon Bełz złoty stylem klasycznym i srebrny stylem dowolnym. Emil Koper – złoty medal stylem dowolnym e oraz w najmłodszej kategorii dziewczynek Julia Danielkiewicz brązowy stylem klasycznym i złoty stylem dowolnym. W biegach sztafetowych zawodnicy MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski zdobywają dwa złote i jeden brązowy medal. Zdecydowane zwycięstwa o prawie cztery minuty odnoszą młodzicy w składzie: Szymon Bełz, Bartosz Kita, Maciej Dubas i Emil Koper oraz chłopcy w składzie: Antoni Żółkiewski, Michał Nizio, Dominik Kowalczuk i Damian Muca. W kategorii młodziczek nasze zawodniczki zdobyły brązowy medal w składzie: Weronika Łysko, Karolina Kuć, Kamila Harbuz i Weronika Juzeluk. Więcej na www.lozn.org.pl.

Wyniki zawodników podczas Mistrzostw Polski Młodzików i Ogólnopolskich Mistrzostwach UKS-ów w dniach 27-29.02.2020 rok w Wołosate /Bieszczady/.

 1. Szymon Bełz - SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim - złoty medal MPM w stylu klasycznym, srebrny w stylu dowolnym i złoty medal w sztafecie. 
 2. Emil Koper - Szkoła Mistrzostwa Sportowego Zakopane - 9 miejsce w MPM w stylu klasycznym, złoty medal w stylu dowolnym i złoty medal w sztafecie. 
 3. Bartosz Kita - SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim - 5 miejsce MPM w stylu klasycznym, 4 miejsce w stylu dowolnym i złoty medal w sztafecie. 
 4. Maciej Dubas - ZS Nr 1 Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim - 16 miejsce MPM w stylu klasycznym, 6 miejsce w stylu dowolnym i złoty medal w sztafecie. 
 5. Wojciech Nieścior - ZS Nr 1 Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim - 16 miejsce MPM w stylu klasycznym, 15 miejsce w stylu dowolnym.
 6. Karolina Kuć - SP Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim - 16 miejsce stylem klasycznym, 10 miejsce stylem dowolnym i brązowy medal w biegu sztafetowym.
 7. Kamila Harbuz - ZS Nr 1 Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim - 29 miejsce MPM w stylu klasycznym, 24 miejsce w stylu dowolnym i brązowy medal w biegu sztafetowym.
 8. Martyna Więcławek -SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim- 33 miejsce stylem klasycznym, 26 miejsce stylem dowolnym 
 9. Antoni Zółkiewski - SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim - 8 miejsce MPM w stylu klasycznym, 9 miejsce w stylu dowolnym i złoty medal w sztafecie. 
 10. Michał Nizio - SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim - 10 miejsce MPM w stylu klasycznym, 10 miejsce w stylu dowolnym i złoty medal w sztafecie. 
 11. Damian Muca - SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim - 17 miejsce MPM w stylu klasycznym, 11 miejsce w stylu dowolnym i złoty medal w sztafecie. 
 12. Dominik Kowalczuk - SP Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim - 21 miejsce MPM w stylu klasycznym, 17 miejsce w stylu dowolnym i złoty medal w sztafecie. 
 13. Weronika Łysko - SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim - 18 miejsce MPM w stylu klasycznym, 7 miejsce w stylu dowolnym i złoty medal w sztafecie. 
 14. Weronika Juzeluk - SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim - 27 miejsce MPM w stylu klasycznym, 11 miejsce w stylu dowolnym i brązowy medal w sztafecie. 
 15. Sandra Kawka - SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim - 42 miejsce MPM w stylu klasycznym i 33 miejsce w stylu dowolnym. 
 16. Julia Danielkiewicz - SP 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim - brązowy medal w stylu klasycznym i złoty medal w stylu dowolnym.

Wersja do druku Generuj PDF
---