Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
21° 13°
Piątek
24° 12°
 
Czwartek, 22 sierpnia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz, Zygfryd

Szkoła Podstawowa Nr 2 „na piątkę z plusem”

20.12.2018

Link do artykułuSzkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, w konkursie zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w roku jubileuszu 25. lecia WFOŚiGW, otrzymała 35 tys. zł na wyposażenie pracowni biologicznej w szkole.

Konkurs „25 na piątkę z plusem!” skierowany był do szkół województwa lubelskiego. Celem konkursu było podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych postaw i zachowań w obszarze ochrony środowiska i przyrody, jak i uświadamianie zagrożeń płynących z nieodpowiedzialnego gospodarowania zasobami środowiska naturalnego. Zadaniem konkursowym było nakręcenie filmu ukazującego w sposób kreatywny wszelkie działania podejmowane w danej szkole na rzecz ochrony środowiska.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim 17 grudnia 2018 roku na uroczystej gali podsumowującej konkurs 25 nagrodzonych szkół odebrała w Lublinie czek z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Prezesa Zarządu WFOŚiGW.

http://sp2tomaszow.pl/blog/view/473

Wersja do druku Generuj PDF
---