Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
07.06.2019
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
W dniu 7 czerwca 2019 r. w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Wojciecha Żukowskiego z laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej urzędu, wzięli w nim udział, oprócz wyróżnionych uczniów i ich rodziców, nauczyciele opiekunowie oraz dyrektorzy szkół. Uczniowie otrzymali z rąk Burmistrza Miasta okolicznościowe listy gratulacyjne oraz drobne upominki w postaci książek. Gratulacje otrzymali również pozostali uczestnicy spotkania. Spotkanie uświetnił znakomity występ uczniów klasy IIa Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.
Wyróżnieni uczniowie i nauczyciele:
Szkoła Podstawowa Nr 1:
Klasy szkoły podstawowej:
- Michał Suski – laureat konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Beata Nadwodnik,
- Maciej Teterycz – finalista konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Ewa Wrzalik
- Igor Mróz – finalista konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Jolanta Piwko,
- Mateusz Maryńczak – finalista konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Jolanta Piwko,
- Julia Sagan – finalistka konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Jolanta Piwko
Klasy gimnazjalne:
- Justyna Romanowska – laureatka konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Beata Nadwodnik,
- Przemysław Zieliński – finalista konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Beata Nadwodnik,
Szkoła Podstawowa Nr 2:
Klasy szkoły podstawowej:
- Oliwia Malec – laureatka, konkurs z j. niemieckiego, nauczyciel opiekun Aleksandra Krawczyk
- Martyna Neć – laureatka, konkurs polonistyczny, nauczyciel opiekun Urszula Kędra,
- Laura Goch – laureatka, konkurs z j. angielskiego, nauczyciel opiekun Katarzyna Fedczyszyn
- Michał Borek – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
- Kacper Krzaczkowski – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
- Zuzanna Jakubus – finalistka, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
- Anna Buczkowska – finalistka, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
- Weronika Maciesza – finalistka, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
- Anna Krzaczkowska – finalistka konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko,
- Julia Stępień – finalistka, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Dorota Sienkiel
- Adrian Michalski – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
- Jakub Dworniczuk – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
- Jakub Pilchoń – finalista, konkurs z historii, nauczyciel opiekun Andrzej Stechnij, laureat konkursu informatycznego „Mistrz Komputera”, nauczyciel opiekun Dionizy Mróz
Klasy gimnazjalne
- Kamil Cisek – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Dorota Sienkiel, laureat konkursu z historii, nauczyciel opiekun Sylwia Jasina
Szkoła Podstawowa Nr 3:
- Piotr Leńczuk, finalista konkursu historycznego, nauczyciel prowadzący Aneta Kita,