Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Piątek, 16 listopada 2018 r.
Imieniny obchodzą: Gertruda, Edmund, Maria, Małgorzata, Marek

Dzień Edukacji Narodowej

15.10.2018

Dzień Edukacji Narodowej - spotkanie Burmistrza Miasta z nauczycielami

      Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 15 października 2018 r. odbyło się spotkanie z nauczycielami i pracownikami tomaszowskich szkół podstawowych i przedszkoli. W spotkaniu wzięli udział: Pan Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Pan Mirosław Fus Przewodniczący Rady Miasta Tomaszów Lubelski, Pani Monika Pikuła Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Zdrowia, Pan Henryk Nowosad Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych, Pan Piotr Szumilak Przewodniczący Organizacji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Tomaszowie Lubelskim.

      Spotkanie zainaugurował występ uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Okolicznościowy program artystyczny został przygotowany pod kierunkiem Pani Urszuli Kędry i Pani Małgorzaty Giski.

      Burmistrz Miasta Wojciech Żukowski powitał przybyłych na spotkanie, podziękował nauczycielom za ich pracę i trud włożony w wychowanie młodego pokolenia, następnie wręczył Nagrody Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski przyznane dla nauczycieli za ich osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, w tym realizacji zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę oraz realizacji innych zadań statutowych szkoły.

      Ponadto zostały wręczone listy gratulacyjne nauczycielom i pracownikom oświaty, którzy otrzymali odznaczenia państwowe, medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty.

 

Nagrody Burmistrza Miasta otrzymali:

Przedszkole Samorządowe Nr 1:

  • Maria Piasecka
  • Teresa Łasocha

Przedszkole Samorządowe Nr 2:

  • Teresa Koszel

Przedszkole Samorządowe Nr 5:

  • Maria Majak-Rebizant

Szkoła Podstawowa Nr 1:

  • Witold Pitura
  • Agnieszka Klimecka-Krawczyk
  • Anna Bartnicka
  • Krzysztof Wronka

Szkoła Podstawowa Nr 2:

  • Jarosław Korzeń
  • Ewa Wolanin-Bukała
  • Barbara Pazurek
  • Dionizy Mróz
  • Waldemar Jurczyszyn
  • Tomasz Wawrzusiszyn

Szkoła Podstawowa Nr 3:

  • Leszek Kodymowski
  • Jolanta Mamczur
  • Bożena Tucka
  • Anna Zawadzka
  • Waldemar Kołcun

MEDAL ZŁOTY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  • Andrzej Gromek - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orląt Lwowskich
  • Anna Sowińska - Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Jana Brzechwy
  • Alina Dubas - Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Jana Brzechwy

MEDAL SREBRNY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  • Jolanta Mamczur - Szkoła Podstawowa nr 3 im. dr Janusza Petera
  • Anna Łój - Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Jana Brzechwy

MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

  • Elżbieta Żądło - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego
  • Bartłomiej Fedczyszyn - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orląt Lwowskich
  • Małgorzata Gdańska - Szkoła Podstawowa nr 3 im. dr Janusza Petera
  • Małgorzata Kochańska - Szkoła Podstawowa nr 3 im. dr Janusza Petera

NAGRODA LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

  • Barbara Czubek - Szkoła Podstawowa nr 3 im. dr Janusza Petera
  • Małgorzata Sidorowicz - Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Jana Brzechwy
  • Mirosław Fus - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orląt Lwowskich
  • Waldemar Kulik – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

FOTORELACJA Z UROCZYSTOŚCI

Wersja do druku Generuj PDF
---