Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Środa, 24 kwietnia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Bona, Jerzy

Trwają prace na Zielonym Rynku

30.08.2018

Trwają prace na Zielonym Rynku

      Na Zielonym Rynku w Tomaszowie Lubelskim dobiegają ku końcowi prace związane z wykonaniem płyt fundamentowych na których zamontowane zostaną drewniane konstrukcje pawilonów handlowych. Jednocześnie trwają również prace związane z wykonaniem instalacji elektrycznych, oświetlenia alejek oraz instalacji sanitarnych oraz monitoringu.

      Prace prowadzone są terminowo, zgodnie z zawartą umową oraz harmonogramem robót. Termin zakończenia realizacji inwestycji zgodnie z podpisaną umową został przewidziany na 30 czerwca 2019 roku.

      Inwestycja współfinansowana jest w ramach: „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Operacja typu: „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów” pn. Przebudowa Zielonego Rynku wraz z niezbędną infrastrukturą na Targowisko Mój Rynek mająca na celu poprawę konkurencyjności producentów rolnych poprzez lepsze ich zintegrowanie z łańcuchem rolno-spożywczym poprzez przebudowę Zielonego Rynku wraz z niezbędną infrastrukturą na Targowisko Mój Rynek. Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania “ Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wersja do druku Generuj PDF
---