Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Wtorek, 16 lipca 2019 r.
Imieniny obchodzą: Eustachy, Maria, Benedykt, Marika, Benita, Mirella

Przebudowa Zielonego Rynku

31.07.2018

Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski informuję, że obecnie na Zielonym Rynku w Tomaszowie Lubelskim trwają prace związane z przygotowaniem podbudów pod płyty fundamentowe na których zamontowane zostaną drewniane konstrukcje pawilonów handlowych. Jednocześnie z w/w robotami trwają prace przy wykonaniu samych konstrukcji drewnianych pawilonów i ich warstw wykończeniowych oraz prace związane z wykonaniem instalacji elektrycznych, oświetlenia alejek oraz instalacji sanitarnych.

Prace prowadzone są zgodnie z podpisana umową oraz harmonogramem robót. Termin zakończenia realizacji inwestycji zgodnie z podpisaną umową został przewidziany na 30 czerwca 2019 roku.

Inwestycja współfinansowana jest w ramach: „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Operacja typu: „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów” pn. Przebudowa Zielonego Rynku wraz z niezbędną infrastrukturą na Targowisko Mój Rynek mająca na celu poprawę konkurencyjności producentów rolnych poprzez lepsze ich zintegrowanie z łańcuchem rolno-spożywczym poprzez przebudowę Zielonego Rynku wraz z niezbędną infrastrukturą na Targowisko Mój Rynek. Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania “ Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wersja do druku Generuj PDF
---