Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.
Imieniny obchodzą: Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

07.06.2018

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

W dniu 7 czerwca 2018 r. w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Wojciecha Żukowskiego z laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej urzędu, wzięli w nim udział, oprócz wyróżnionych uczniów i ich rodziców, nauczyciele opiekunowie oraz dyrektorzy szkół. Uczniowie otrzymali z rąk Burmistrza Miasta okolicznościowe listy gratulacyjne oraz drobne upominki w postaci książek. Podziękowania otrzymali również pozostali uczestnicy spotkania. Spotkanie uświetnił znakomity występ uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.

Wyróżnieni uczniowie i nauczyciele:

Szkoła Podstawowa Nr 1:

Klasy gimnazjalne:

  1. Lewandowski Damian, finalista konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Anna Bartnicka,
  2. Kiszczuk Damian, laureat konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Krzysztof Wronka,
  3. Madej Adrian, finalista konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Krzysztof Wronka

Klasy szkoły podstawowej:

  1. Maryńczak Mateusz,  finalista konkursu z matematyki, nauczyciel prowadzący Jolanta Piwko,
  2. Suski Michał, finalista konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Krzysztof Wronka, finalista konkursu z matematyki, nauczyciel prowadzący Marek Michalski,
  3. Sagan Julia, finalista konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Andrzej Gromek,
  4. Kłos Paweł, finalista konkursu z historii,      nauczyciel prowadzący Andrzej Gromek

Szkoła Podstawowa Nr 2:

Klasy szkoły podstawowej:

  1. Martyna Neć, finalistka Konkursu Polonistycznego i finalistka Konkursu Ortograficznego, nauczyciel prowadzący Urszula Kędra
  2. Laura Goch, finalistka Konkursu z języka angielskiego, nauczyciel prowadzący Katarzyna Fedczyszyn
  3. Jakub Pilchoń: finalista Konkursu Historycznego, nauczyciel prowadzący Renata Śrutwa-Krupa, laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”, nauczyciel prowadzący Dionizy Mróz,
  4. Natalia Kucharska, finalistka Konkursu Historycznego, nauczyciel prowadzący Marta Kuśmierczyk,
  5. Miłosz Hek, finalista Konkursu Historycznego, nauczyciel prowadzący Marta Prus,
  6. Kobielarz Karolina, finalistka Konkursu Ortograficznego, nauczyciel prowadzący Urszula Kędra,
  7. Palak Wiktoria, finalistka Konkursu Ortograficznego, nauczyciel prowadzący Dorota Wysocka,
  8. Jakubus Zuzanna, finalistka Konkursu Ortograficznego, nauczyciel prowadzący Dorota Wysocka,
  9. Mikołaj Markowski, finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”, nauczyciel prowadzący Dionizy Mróz

Klasy gimnazjalne:

  1. Luty Patryk, finalista Konkursu Polonistycznego, nauczyciel prowadzący Anna Wolczyk
  2. Przyczyna Filip, finalista Konkursu Matematycznego, nauczyciel prowadzący Anna Kijko

Szkoła Podstawowa Nr 3:

  1. Maja Rusin, finalistka konkursu historycznego, nauczyciel prowadzący Aneta Kita,
  2. Piotr Leńczuk, finalista konkursu historycznego, nauczyciel prowadzący Aneta Kita,
  3. Mateusz Czykierda, finalista konkursu historycznego, nauczyciel prowadzący Aneta Kita,
  4. Jakub Jakubiak, finalista Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele nauczyciel prowadzący Stanisława Bartoszyk,
  5. Michał Remizowski, finalista Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele nauczyciel prowadzący Stanisława Bartoszyk,
  6. Łucja Więcławek, finalistka Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele nauczyciel prowadzący Stanisława Bartoszyk

FOTORELACJA ZE SPOTKANIA

Wersja do druku Generuj PDF
---