Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A

Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław

Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe

09.10.2017

Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe - Wolbórz

W dniu 7 października 2017 r. w malowniczych plenerach zespołu parkowo-pałacowego Pałacu Biskupów Kujawskich oraz stadionu TS „Szczerbiec” Wolbórz, odbyły się XXII Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe, w których wzięli udział zawodnicy Tomaszowskiego Klubu Sportowego „Tomasovia”. Podopieczni Tomasza Wawrzusiszyna oraz Mirosława Fusa w zawodach zajęli następujące miejsca. Joanna Fus oraz Wiktoria Rachańska, stanęły na podium, zdobywając brązowe medale. Pokonały one dystanse odpowiednio 600 oraz 1500 metrów. W kolejnym biegu na 1000 m świetnie zaprezentowała się Katarzyna Dziura zajmując 8 miejsce. W tej samej kategorii Dawid Cielniak i Szymon Łasocha, zajęli 7 i 11 miejsce. W biegu na 2000 m, podopieczny trenera Tomasza Wawrzusiszyna Patryk Luty został złotym medalistą. W tym samym biegu udział wzięli także Jakub Sitarczyk oraz Wojciech Cichoń. W biegu na 1500 m wspaniale zaprezentowały się Weronika Szczerba oraz Marlena Mróz. Natalia Dąbrowska, Maja Jasińska i Żaneta Smutniak, w rywalizacji na 2000 m, zajęły kolejno 5, 6 i 8 miejsce. Kolejny bieg odbył się na dystansie 3000 m, w którym wystartowali Mateusz Dorosz, który zajął 11 miejsce, Maciej Skalski oraz Marcel Skawiński.

Uczestnictwem w tych zawodach nasi zawodnicy zakończyli i podsumowali tegoroczny sezon lekkoatletyczny. Serdecznie gratulujemy zdobytych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.