Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A

Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.
Imieniny obchodzą: Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława

Ogólnopolskie Biegi Wokół Twierdzy Zamość

09.05.2017

2 maja w dniu Święta Flagi Narodowej w Zamościu odbyły się Ogólnopolskie Biegi Wokół Twierdzy Zamość pod patronatem posła na sejm RP Sławomira Zawiślaka. Były to koleje biegi w których zawodnicy Tomaszowskiego Klubu Sportowego „TOMASOVIA” odnieśli znaczące sukcesy.

Wśród naszych zawodników pierwsze miejsca zajęli Henryk Ostrykiewicz (5000 m) w kategorii powyżej 60 lat oraz Joanna Fus (600 m) w kategorii IV klasy, w tej samej kategorii wiekowej Julia Wróbel zajęła V miejsce. W biegu na 600 m wśród uczennic klas V-VI Wiktoria Wacko zajęła VI miejsce, a jej koleżanka Katarzyna Dziura była VIII. Wśród chłopców Albert Rachański zajął IV miejsce. W kategorii gimnazjów klasy I Kacper Kostrubiec wywalczył brązowy medal zajmując III miejsce, a jego kolega Maciej Kuczyński był VII. W klasach II-III gimnazjum nasi zawodnicy zdobyli po dwa medale, wśród dziewczyn Marlena Mróz zajęła II miejsce. Wiktoria Rachańska III miejsce, Maja Jasina była V. W tej samej kategorii, ale wśród chłopców ponownie nasi zawodnicy stanęli na podium - Piotr Krupa zajął II miejsce, Patryk Luty III miejsce. Maciej Skalski V miejsce. Dawid Węgrzyn VI miejsce. Mateusz Dorosz X miejsce a Wojciech Cichoń był XII. W biegu seniorek na 5000 m w kategorii do 20 lat bardzo dobrze pobiegła Aleksandra Słoboda zajmując II miejsce. Zawodników do zawodów przygotowywali Małgorzata Gdańska, Marcin Nieśpiał, Krzysztof Jaremko, Tomasz Wawrzusiszyn oraz Mirosław Fus.