Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Poniedziałek, 22 maja 2017 r.
Imieniny obchodzą: Helena, Wiesława, Julia, Ryta, Emilia, Roma

Gala Podsumowująca Osiągnięcia Sportowe 2016 roku

02.05.2017

W dniu 28 kwietnia 2017 r. w sali reprezentacyjnej dawnego Sejmiku Powiatowego odbyła się Gala Podsumowująca Osiągnięcia Sportowe 2016 roku. Powołana kapituła w składzie Ewa Korkosz, Mirosław Fus, Stanisław Pryciuk, Sławomir Kędra analizując sportowe dokonania za 2016 r. wyłoniła osoby, kluby i stowarzyszenia wyróżniające się najlepszymi osiągnięciami. Podczas uroczystej gali Burmistrz Miast Tomaszów Lubelski Wojciech Żukowski wręczył pamiątkowe statuetki i podziękowania.

KLUB I STOWARZYSZENIE SPORTOWE 2016 ROKU

  1. Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Grupa Oskar Tomaszów Lubelski przy Gimnazjum Nr 2
  2. Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Roztocze” przy Gimnazjum Nr 1
  3. Tomaszowski Klub Sportowy „Tomasovia”
  4. Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik”
  5. Tomaszowski Klub Karate „Kyokushin”
  6. Uczniowski Klub Sportowy „Gim - Dwójka”
  7. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „TOMASOVIA” przy Gimnazjum Nr 1
  8. Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Narządu Ruchu „Promyk”
  9. Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego
  10. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
  11. Klub Kolarski „Roztocze”
  12. Lubelski Okręgowy Związek Narciarski
  13. Uczniowski Klub Sportowy „START”
  14. Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
  15. Tomaszowskie Stowarzyszenie Sportowe „KUDŁATY”
  16. Uczniowski Klub Sportowy „JUNAK”
  17. Uczniowski Klub Sportowy „SOKÓŁ 3” przy Szkole Podstawowej Nr 3

NAJLEPSZY ZAWODNIK 2016 ROKU

  1. Katarzyna Stokfisz
  2. Sikora Szymon
  3. Kamil Cisek
  4. Kinga Mosór
  5. Marta Jasiewicz
  6. Aleksandra Słoboda
  7. Michał Skiba
  8. Zuzanna Turczyn

ODKRYCIE 2016 ROKU

  1. Skinder Monika
  2. Piotr Krawczyk
  3. Gabriela Kostur
  4. Piotr Krupa
  5. Magdalena Kuśmierz

TRENER 2016 ROKU

  1. Ryszard Skwarski
  2. Waldemar Kołcun
  3. Stanisław Kaniewski
  4. Ryszard Żądło
  5. Robert Łój

DZIAŁACZ SPORTOWY 2016 ROKU

  1. Dionizy Hałasa
  2. Stanisław Sikora
  3. Leszek Kleszczyński
  4. Roman Rak
  5. Bogdan Moskaluk
  6. Patryk Nowak
  7. Andrzej Harbuziński

IMPREZA 2016 ROKU

  1. Finał Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej
  2. Międzynarodowe Ogólnopolskie Zawody w jeździe szybkiej na wrotkach
  3. V Spartakiada Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej

DRUŻYNOWY SUKCES 2016 ROKU

  1. Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „ROZTOCZE”
  2. Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim
  3. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE

  1. Pan Henryk Anioł - całokształt pracy działacza, organizatora, sportowego na terenie miasta Tomaszów Lubelski

FotorelacjaFotorelacja

Wersja do druku Generuj PDF
---